موج
کدخبر : ۳۹۶۵۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396543

رامین صادقی:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: نخستین واحد تولیدی فرش ماشینی برای اولین بار در سطح استان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در حاشیه افتتاح واحد تولیدی فرش ماشینی گفت: نخستین واحد تولیدی فرش ماشینی برای اولین بار در استان اردبیل راه اندازی شد که فرش این واحد علاوه برتامین نیاز داخلی به کشورهای آذربایجان و روسیه صادر می شود.

وی افزود: طبق بررسی‌های انجام یافته در خصوص مشکلات واحدهای تولیدی استان اردبیل کل واحدهای راکد که قابل احیاء هستند تعداد ۹۸ واحد تولیدی و صنعتی است که از این تعداد احیای ۷۶ تولیدی در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: از اهداف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل به تبع از وزارت متبوع، به بهره برداری رسیدن واحدهای تولیدی ، ایجاد اشتغال ، راه اندازی  واحدهای غیر فعال به ظرفیت رساندن واحدهایی که پایین تر از ظرفیت کار می کنند، پایش مستمر طرح های نیمه تمام، حمایت از طرحهای تولیدی و صنعتی در قالب تسهیلات رونق تولید بوده است که با تلاش و کوشش شبانه روزی مجموعه سازمان صمت استان و حمایت مسوولین عالی استانی و همراهی فعالان عرصه اقتصادی این امر محقق شده که نتیجه آن بازگشت 28 واحد تولیدی و صنعتی به چرخه تولید از ابتدای امسال تا به امروز می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها