موج
کدخبر : ۳۹۶۲۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396225

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان خبر داد:

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از پیشرفت ۶۰ درصدی احداث پل عابر پیاده بزرگراه شهید آقابابایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی گفت: پل عابر پیاده بزرگراه شهید آقابابایی در مقابل شهرک صفائیه با هزینه‌ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی اظهار کرد: ایمن‌سازی بزرگراه شهید آقابابایی توسط شهرداری این منطقه در حال انجام است تا شهروندان از ایمنی بیشتری در سفرهای شهری خود برخوردار شوند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بوستان اطشاران یکی دیگر از پروژه‌های منطقه ۱۰ به شمار می‌رود که برای تملک و ساخت آن ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و آماده بهره‌برداری است.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان با بیان اینکه منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان بیشترین پارک‌های محله‌ای را در بین مناطق ۱۵ گانه دارد، گفت: به همین جهت با توجه به وجود مشکلات ناشی از کمبود منابع آبی، برای حفظ و توسعه فضای سبز، یک مخزن ذخیره آب در خیابان مصلی در نظر گرفته شده است،

وی ادامه داد: پروژه کلکتور آب نیز در خیابان شهید خزایی برای تأمین منابع آبی اجرایی شده و خط انتقال پساب تصفیه خانه شمال شرقی شهر از پل آفتاب تا پل تمدن نیز ایجاد شده است.

شهبازی با اشاره به وجود سه ایستگاه خط دو متروی اصفهان در محدوده منطقه ۱۰، افزود: در زمان مقرر نسبت به آزادسازی زمین مورد نیاز برای سه ایستگاه خط دو مترو شامل ایستگاه‌های لاله، شاهد و قدس اقدام شد و در اختیار سازمان قطار شهری قرار گرفت.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: در حال حاضر دستگاه تی. بی. ام از ایستگاه لاله به سمت ایستگاه شاهد در حال حفاری تونل مترو است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها