موج
کدخبر : ۳۹۶۱۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396156

ناظر چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم استان قم بر ناظر چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم استان قم تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، احمد حاجی شریف با بیان اینکه ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم از اردیبهشت ماه امسال آغاز شد اظهار کرد: حدود یکماه فرصت ثبت نام وجود داشت و بیش از ۳۱ هزار نفر در دو بخش خواهران و برادران در ۱۰ رشته ثبت نام کردند.

وی در خصوص مسابقات استان قم، با تاکید بر اینکه داوران مسابقات استان با پیشنهاد اداره کل اوقاف ترکیبی از داوران استان قم و تهران انتخاب شدند تصریح کرد: داوران مسابقات استان قم از اساتید برجسته و داوران شاخص ملی هستند که سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کنند.

ناظر چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم استان قم با اشاره به کاهش تعداد شرکت کنندگان در مسابقات به دلیل شرایط کرونایی گفت: سطح مسابقات هم خوب بود اما به طور کلی به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی جلسات و محافل قرآنی از توانایی فعالین قرآنی کاسته شده است.

وی گفت: وقتی جلسات قرآنی تعطیل شود تمرین فعالین قرآنی نیز کمتر می‌شود و به همین خاطر سطح آنها افت می‌کند و امیدواریم با رفع این بلا، شاهد برقراری مجدد جلسات قرآنی و تقویت توانمندی فعالین قرآنی باشیم.

حاجی‌شریف با اشاره به شرایط میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: شرایط برگزاری مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار بوده است؛ بهترین شرایط صوت و مکان برگزاری در مسابقات تامین شده بود و به همین خاطر شاهد شرایط خوبی برای برگزاری مسابقات بودیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها