موج
کدخبر : ۳۹۶۰۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396040

برای هفتمین بار متوالی صورت پذیرفت؛

اداره کل بهزیستی استان اصفهان برای هفتمین سال متوالی موفق به کسب مقام برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در گروه سلامت و رفاه اجتماعی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان از دستگاه‌های اجرایی برتر استان در آیینی با حضور استاندار و شماری از مسئولان استانی برای هفتمین سال متوالی از اداره کل  بهزیستی استان اصفهان تقدیر شد.

جشنواره شهید رجایی، به ‌منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ۸ گروه برگزار شد. در هر گروه از یک دستگاه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی، از یک دستگاه برتر در شاخص‌های عمومی و از یک دستگاه برتر در شاخص‌های اختصاصی تقدیر شد.

در میان گروه‌های این دوره، اداره کل بهزیستی استان اصفهان برای هفتمین سال متوالی موفق به کسب مقام برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در گروه سلامت و رفاه اجتماعی شد.

خاطر نشان می‌شود به دلیل شرایط کرونایی، بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد و به همین خاطر از افسانه میرزاییان کارشناس مسئول حوزه اداره کل بهزیستی استان و زهرا سادات داودی رییس اداره بهزیستی شهرستان سمیرم به عنوان کارمندان نمونه اداره کل بهزیستی استان به صورت غیر حضوری تجلیل شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها