موج
کدخبر : ۳۹۵۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395936

مدیر یک مرکز مهارت آموزی و توان افزایی در یزد، درباره اهمیت مهارت آموزی گفت: لازم است کارشناسان جهت ارتقای سطح دانش فنی و کاربردی همچنین بازآموزی به صورت برنامه‌ریزی شده و پیوسته در کلاس‌های مهارت‌آموزی شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مرضیه فشایی مدیر یک مرکز مهارت آموزی و توان افزایی در یزد، درباره اهمیت مهارت آموزی گفت:  لازم است کارشناسان جهت ارتقای سطح دانش فنی و کاربردی همچنین بازآموزی به صورت برنامه‌ریزی شده و پیوسته در کلاس‌های مهارت‌آموزی شرکت کنند.

مدیر این مرکز مهارت آموزی  افزود: نظر به اینکه دروس دانشگاهی به صورت تئوری بوده و تمامی تخصص های لازم به صورت کامل ارائه نمی‌شود لذا لازم است کارشناسان جهت ارتقای سطح دانش فنی و کاربردی همچنین بازآموزی به صورت برنامه‌ریزی شده و پیوسته در کلاس‌های مهارت‌آموزی شرکت کنند.

وی درباره روند به کارگیری مهارت آموز در این مرکز اظهار داشت: بعد از آموزش مطالب مورد نیاز، مهارت آموزان در زمینه های آموزش دیده شده به صورت آزمایشی و عملی مشغول به کار می شوند بنابراین ظرفیت خاصی برای مرکز تعریف نشده است.

مدیر این مرکز درباره همکاری با سازمان بیان کرد: همکاری مرکز با سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد به صورت استفاده از فضای آموزشی و امکانات رفاهی بوده است.

فشایی به اهمیت ارتباط بیشتر و مستمر با سازمان اشاره کرد و افزود:  این ارتباط  مستمر در زمینه موضوعات دوره های آموزشی، مدرس، زمان، تاریخ برگزاری کلاس ها و غیره می باشد.

وی گفت: در کاهش هزینه ها، همچنین هماهنگی جهت بازدید از واحدهای دام و طیور برون استانی از انتظارات ما نسبت به سازمان نظام مهندسی کشاورزی است.

مدیر این مرکز در پایان عنوان کرد: برگزاری بازدیدهای برون استانی همچنین خارج از کشور و تشکیل تیم‌هایی از کارشناسان استانی و اعزام آنها به منظور آموزش دیدن و ارتقای سطح دانش، مورد انتظار است.

گفتنی است: مرکز مهارت آموزی و توان افزایی مهندسی دامپروری نمونه ساز یسنا در زمینه مشاوره در تغذیه و مدیریت تجهیز و راه اندازی واحد ها، نظارت بر ساخت و تولید و تهیه سایت پلان اجرایی و طرح توجیهی فنی و اقتصادی واحد های دام و طیور همچنین برگزاری دوره های آموزشی و بازآموزی فعالیت دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها