موج
کدخبر : ۳۹۵۷۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395709

با قرار گرفتن روی شاخص ۱۵۱ ؛

هوای کلانشهر اصفهان امروز 18 شهریورماه با قرار گرفتن روی شاخص ۱۵۱ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوا اکنون در خیابان پروین و احمدآباد به ترتیب روی شاخص ۱۴۷ و ۱۶۸ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم برای عموم قرار دارد.

همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه خرازی روی شاخص ۱۶۲ و در ایستگاه باهنر بر روی شاخص ۱۶۹ و در وضعیت ناسالم برای عموم است.

امروز سنجش کیفیت هوا در ایستگاه رودکی و استانداری به ترتیب روی شاخص ۱۰۷ و ۱۶۹ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم برای عموم قرار دارد.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر و سجزی با قرار گرفتن روی عدد ۹۱ و ۱۰۷ در وضعیت سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

همچنین شاخص کیفی هوا در محدوده فرشادی و رهنان به ترتیب روی شاخص ۱۵۳ و ۷۵ و در وضعیت ناسالم برای عموم و سالم قرار دارد و اکنون دستگاه سنجش کیفی هوا در ایستگاه میدان انقلاب فعال نیست.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها