موج
کدخبر : ۳۹۵۳۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395327

سجاد انوشیروانی:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: 3 باب زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در این شهرستان احداث می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی ، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با حضور در شهرستان نیر به همراه فرماندار شهرستان علاوه بر بازدید از اماکن ورزشی شهرستان ، در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ورزشی شهرستان از احداث زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در سه روستای شهرستان نیر خبر داد و گفت: در روستاهای ویرثق ، قره شیران و بوسجین سه باب زمین چمن مصنوعی فوتبال احداث خواهد شد.

وی در ادامه به تکمیل خوابگاه ورزشی شهرستان هم اشاره کرد و افزود: خوابگاه ورزشی شهرستان نیر در حال احداث است و در تلاش هستیم امسال تکمیل و به بهره برداری برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل به اهمیت گسترش نشاط اجتماعی تاکید کرد و گفت: ورزش های همگانی و صبحگاهی در شهرستان نیر فعال شود و در راستای اجرای برنامه های فرهنگی، از ظرفیت سمن ها در شهرستان نیر استفاده شود.

او همچنین خواستار ساماندهی هیئت های ورزشی و شناسه دار کردن هیئت ها شد.

اقبالی، فرماندار شهرستان نیر به پروژه خوابگاه ورزشی درحال احداث اشاره کرد و گفت: با توجه به حضور تیم های لیگ برتری و دسته یکی فوتبال کشور در شهرستان نیر ، تکمیل خوابگاه ورزشی نیاز مبرم و اساسی شهرستان در بخش ورزشی می باشد.

وی از مدیر کل ورزش وجوانان استان رفع نواقصات سالن های ورزشی ، پیگیری احداث پیست اتومبیلرانی ، احداث چمن مصنوعی مینی فوتبال و تقویت هیئت های ورزشی شهرستان را خواستار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها