موج
کدخبر : ۳۹۵۱۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395104

معاون عمرانی استاندار یزد خبر داد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از افزایش ۲ برابری ظرفیت گازرسانی استان با بهره برداری از خط انتقال گاز محور کمربندی غربی یزد با اعتبار ۲۰۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۱۶۹ طرح گازرسانی استان در هفته دولت، اظهار کرد: با بهره برداری از خط انتقال گاز محور کمربندی غربی یزد با  طول ۱۳ کیلومتر خط ۳۰ اینچ برای اتصال خطوط ۴۰ و ۲۰ اینچ سراسری کشور که  طی کمتر از یکسال اجرایی می شود، زیرساخت خوبی برای رونق و توسعه ایجاد خواهد شد.

وی از دیگر پروژه های گازرسانی استان به گازرسانی به ۸ روستا و انشعاب ۱۶ و ۲۰ نیروگاه های استان اشاره کرد و گفت: اجرای فازهای اول و دوم عملیات گازرسانی به روستاهای میانکوه مهریز و شیرکوه تفت به عنوان یکی از بزرگترین طرح‌های گازرسانی در استان است که در دولت تدبیر و امید اجرا شده است.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد همچنین از رشد ۱۴۰ درصدی گازرسانی به صنایع خبر داد و گفت: از دیگر دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه گاز، گازرسانی به ۳۰ شهرک صنعتی و ۴۵۰ واحد صنعتی  در اشکذر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها