موج
کدخبر : ۳۹۴۶۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394699

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد؛

4200 بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه در قالب طرح شمیم حسینی بین نیازمندان یزدی توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام والمسلمین حسین زارع زاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد   از  توزیع 4200 بسته معیشتی در قالب طرح شمیم حسینی از محل اجرای نیات موقوفات و خیرین مستقر در امامزادگان و بقاع متبرکه بین نیازمندان خبر داد.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای برنامه های مواسات و کمک های مومانه و همچنین انجام فعالیت فرهنگی در امامزادگان، گفت: مراکز افق  مستقر در بقاع متبرکه به عنوان محور اصلی انجام فعالیت  های اجتماعی  از قبیل محرومیت زدایی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد در ادامه افزود: 15 بقعه متبرکه سطح استان بعنوان مجری طرح شمیم حسینی است که مسئولیت شناسایی خانواده های نیازمند و کمک رسانی بر عهده آنهاست.

وی از آستان مقدس امامزاده جعفر (ع) یزد بعنوان یکی از امامزادگان شاخص استان  و مجری طرح اشاره کرد و گفت: طرح شمیم حسینی در روز یکشنبه 14 شهریور ماه سال جاری با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به طور همزمان در سراسر کشور در امامزاده مذکور برگزار می گردد.

حجت الاسلام زارع زاده  با اشاره به سایر برنامه های این اداره کل افزود: علاوه بر توزیع بسته ها معیشتی، توزیع دارو و درمان و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد  و همچنین توزیع 200 بسته کمک هزینه تحصیلی جهت کودکان نیازمند ، از دیگر برنامه های اداره کل اوقاف و امور خیریه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها