موج
کدخبر : ۳۹۴۴۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394421

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: هفتمین کنگره ملی شعر اربعین در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، حجت الاسلام حسن شعبانی در مراسم رونمایی از پوستر فراخوان هفتمین کنگره ملی شعر اربعین که با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار داشت: شاعران برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار ترکی و فارسی خود را به دبیرخانه هفتمین کنگره ملی شعر اربعین واقع در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان در میدان دانشسرای تبریز ارسال کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان این‌که شاعران می‌توانند حداقل دو و حداکثر چهار اثر از خود به دبیرخانه ارسال کنند، ادامه داد: این کنگره توسط تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و با همکاری گروه فرهنگی مذهبی آیینه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این‌که مهلت ارسال آثار به این کنگره تا 31 شهریورماه است، افزود: اختتامیه کنگره در شهر بناب برگزار و به منتخبان آن جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

حجت الاسلام شعبانی با تاکید بر اهمیت موضوع اربعین در شکل گیری هویت ایران اسلامی، ادامه داد: امسال بنا بر این است که هفتمین کنگره شعر ملی اربعین به سمت موضوعات مهم فرهنگی و اجتماعی روز سوق داده شود. 

 وی در ادامه با اشاره بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیات‌های مذهبی در مراسم دهه اول ماه محرم، گفت: مداحان و مسئولان هیات‌ها، مدام تاکید می‌کردند که مردم فاصله گذاری را رعایت کرده و حتما از ماسک استفاده کنند که جا دارد از تمامی فعالان و زحمت کشان این عرصه قدردانی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها