موج
کدخبر : ۳۹۴۳۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394306

سردار اسماعیلی:

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: پروژه های گازرسانی به 10 روستای شهرستان خلخال از توابع استان همزمان با هفته دولت به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار اسماعیلی ، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در آیین افتتاح طرح گازرسانی دهستان برندق واقع در بخش خورش‌رستم خلخال گفت: پروژه گازرسانی به روستاهای برندق، سفید آب، سجهرود، آهو ، جعفرآباد، زاویه جعفرآباد، چنارق، گیلوان و خانگاه علیا از توابع شهرستان خلخال با اعتبار 79 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که با افتتاح این پروژه های گازرسانی بیش از هزار و 100 خانوار روستایی شهرستان خلخال از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

وی به تکمیل پروژه‌های گازرسانی به روستاهای مختلف در حال گازرسانی در آینده‌ نزدیک اشاره و اظهارکرد: پروژه‌های گازرسانی به ۱۲۱روستای استان نیز در دست اجرا است و با بهره‌مندی این روستاها از گاز طبیعی ، میزان ضریب نفوذ گاز طبیعی به بیش از ۹۸درصد خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل بیان کرد: در حال حاضر ۵۱۵ هزار و ۳۰۸ مشترک در بخش‌های خانگی ، تجاری و صنعتی استان و در مجموع ۲۹ شهر و ۱۳۸۰روستا از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

اسماعیلی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی را اولویت شرکت گاز استان برشمرد و در این خصوص گفت: این نعمت خدادادی با تلاش و همت کلیه دولتمردان و با هزینه های بسیار زیاد از طریق شبکه گازرسانی در اختیار همه روستاهای بالای 20 خانوار استان قرار گرفته و از کلیه همشهریان و مشترکین گاز طبیعی در استان و علی الخصوص مناطق تازه گازدار شده درخواست دارم تا در رعایت الگوی بهینه مصرف گاز طبیعی و همچنین رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده از وسایل گازسوز نهایت دقت را داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها