موج
کدخبر : ۳۹۳۰۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393030

ارژنگ عزیزی:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: مجوز شهرک صنعتی غیردولتی گیاهان دارویی شرکت امید فارمد پارسیان در استان در حال نهایی شدن است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ارژنگ عزیزی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در بازدید از طرح بزرگ تولید گیاهان دارویی شرکت هلدینگ سرمایه گذاری امید فارمد پارسیان در محدوده شهرستان نمین در مجاورت شهرک صنعتی شماره دو اردبیل گفت: فاز اول این طرح به مساحت ۳۵ هزار متر مربع شامل چهار سوله بزرگ است که با ظرفیت حدود ۵۰۰ نفر اشتغال زایی سه ماهه اول سال جارز به بهره برداری رسیده است.

وی بیان کرد: فاز دوم نیز به مساحت ۸۰ هزار متر مربع برای تولید انواع گیاهان دارویی و دمنوش خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: پرونده صدور مجوز شهرک صنعتی غیردولتی این مجموعه به مساحت ۲۲ هکتار در مرحله اقدام بوده و و به محض ارائه ارزیابی زیست محیطی توسط مشاور منتخب سرمایه گذار نهایی خواهد شد.

عزیزی در رابطه با تامین مواد اولیه مورد نیاز یکی از خطوط تولید فاز اول از بورس نیز گفت: نیاز ۱۰۰ در صدی این خط توسط کارگروه استانی امروز تایید و قرار شد توسط سازمان صمت معرفی شوند ولی از آنجایی پت مورد نیاز چنین واحدهایی در کل کشور در یک پالایشگاه تولید می‌شود و کفاف نیاز داخلی را نمی کند در رابطه با واردات آن قول همکاری و مساعدت لازم به سرمایه گذار داده شد.

وی اظهار کرد: در رابطه با تخصیص زمین موردنیاز فاز دوم این مجموعه با امور اراضی و منابع طبیعی هماهنگی لازم بعمل آمد و در رابطه با ثبت سفارش و ترخیص بقیه خطوط تولید وارداتی نیز دستگاههای مربوطه آمادگی خود را اعلام نمودند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها