موج
کدخبر : ۳۹۱۳۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391368

سردار فدا:

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) اصفهان بیان کرد: باید شرایطی ایجاد شود که بخشی از نذورات مردم در شرایط فعلی به سیستم سلامت اختصاص یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سردار فدا در جلسه هماهنگی قرارگاه شهید سلیمانی ضمن تشکر از زحمات و تلاش توصیف نشدنی کادر درمان تاکید کرد:  باید با کمک مردم و همراهی  و وحدت دستگاه های مختلف یک برانگیختگی برای رعایت پروتکل ها ایجاد شود و همچنین شرایطی ایجاد شود که بخشی از نذورات مردم در شرایط فعلی به سیستم سلامت اختصاص یابد.

وی همچنین گفت: پیشنهاد می شود که برای کاهش خستکی کادر اداری دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان ها از کارکنان دستگاه های مختلف استفاده شود و همچنین  می توان برای کمک به کادر درمان از خواهران و برادر بسیجی و طلاب آموزش دیده استفاده کرد.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) اصفهان با توصیه به فرماندهان و بسیجیان استان برای رسیدگی به بیماران کرونایی که در شرایط فعلی دچار مشکلات معیشتی شدند گفت: با توجه به اعتباری که به شهرستان ها اختصاص داده شده با همراهی ائمه محترم جمعه و مشارکت خیران  از نیازمندان دستگیری شود.

مردم برای گزارش تخلفات بهداشتی مراسمات  عزاداری با 110 و 137 تماس بگیرند

در ادامه مدیرکل تبلیعات اسلامی اصفهان  تاکید کرد:که براساس تصمیمات اتخاذ شده مردم می توانند از طریق سامانه های  110 پلیس و 137 شهرداری تخلفات مراسماتی که دستور العمل های بهداشتی را رعایت نمی کنند گزارش دهند تا با برگزار کننده گان برخورد شود .

حجت الاسلام اروجی با بیان اینکه اگر برگزار کننده  مراسم مجوز داشته باشد در مرحله اول اخطار و در صورت رعایت نکردن مجوز آنها باطل می شود و اگر همچنان رعایت نکردند به مراجع قضایی ارجاع داده می شوند و اگر نیز مجوز نداشته باشند به هیئت امناء و متولیان آن مراسم اخطار داده می شود و در صورت تکرار به مراجع قضایی معرفی می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها