موج
کدخبر : ۳۹۰۰۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390070

جهانگیر شهبازی:

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شهرستان کوثر گفت: با صدور موافقت اصولی برای بزرگترین پروژه گردشگری جنوب استان و مجوز پنج واحد گردشگری کشاورزی، شهرستان کوثر در مسیر توسعه گردشگری قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، جهانگیر شهبازی ، رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شهرستان کوثر گفت: موافقت اصولی یکی از بزرگترین پروژه‌های گردشگری استان در مسیر اصلی گردشگری تهران - اردبیل صادر شد که با اجرای این پروژه تحول بزرگی در توسعه گردشگری منطقه ایجاد خواهد شد.

وی افزود: در کنار این پروژه مجوز تعداد پنج واحد گردشگری کشاورزی نیز صادر شده است که مجموع این اقدامات باعث رونق گردشگری منطقه خواهد بود.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر گفت: مجموع حجم سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها نزدیک 400 میلیارد ریال با میزان اشتغال  بیش از 50 نفر است که با حمایت‌های لازم تلاش می‌کنیم تا زمینه برای راه‌اندازی این طرح‌ها هر چه سریع‌تر فراهم شود.

شهبازی بیان کرد: با انجام اقدامات زیرساختی که در منطقه در حال انجام است بی‌شک این پروژه‌ها نقش خود را در رونق و توسعه منطقه به خوبی ایفا خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها