موج
کدخبر : ۳۸۹۹۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-389951

رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا استان همدان

رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا استان همدان با اشاره به مجوز واکسیناسیون زندانیان حاضر در استان، گفت:به علت گستردگی بالا در زندان مرکزی، واکسیناسیون این افراد با اولویت گروه سنی آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان،  سید جلال بطحایی  رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر معاونت بهداشتی روز شنبه  با اشاره به مجوز واکسیناسیون زندانیان حاضر در استان، گفت:به علت گستردگی بالا در زندان مرکزی، واکسیناسیون این افراد با اولویت گروه سنی آغاز شده است.

وی بیان کرد: هم اینک علاوه بر زندان مرکزی همدان، مجوز واکسیناسیون زندانیان حاضر در چهار زندان واقع در شهرستان های کبودراهنگ، تویسرکان، نهاوند و ملایر به استان همدان داده شده است.

وی در رابطه با زمان واکسیناسیون افراد حاضر در زندان مرکزی همدان نیز گفت: به علت گستردگی بالا در زندان مرکزی، واکسیناسیون این افراد با اولویت گروه سنی آغاز شده است.

بطحایی با بیان اینکه مرحله نخست واکسیناسیون زندانیان در تویسرکان به پایان رسیده است اظهار داشت: هیچ مشکلی در تامین واکسن زندانیان استان وجود ندارد.

وی در رابطه با واکسیناسیون زندانیان ۲ شهرستان ملایر و نهاوند نیز خاطر نشان کرد: واکسیناسیون افراد حاضر در این مراکز نیز در حال انجام است. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها