موج
کدخبر : ۳۸۷۵۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387562

استاندار مازندران تأکید کرد:

استاندار مازندران با اشاره به سرعت بالای انتقال بیماری کرونا در موج پنجم، گفت: کاهش عادی انگاری و جدیت بیشتر در رعایت پروتکل ها و الزامات بهداشتی، اولویت اساسی برای عبور از این دوره است.

به گزارش خبرگزاری مووج مازندران، احمد حسین زادگان در جلسه هماهنگی مقابله با کرونا و طرح دریا که با مشارکت ویدئو کنفرانسی فرمانداران برگزار گردید، با اشاره به اینکه  ویروس کشنده کرونا در پیک پنجم با کسی شوخی ندارد و به شدت خطرناک است، اظهار داشت: فرمانداران تحت هیچ شرایطی اجازه بازگشایی به هیچ یک از تالارها و رستوران ها را ندهند و در صورت مشاهده برخورد قانونی صورت گیرد.

وی ادامه داد: در پیک های قبلی چه از لحاظ سرعت انتقال بیماری و چه میزان کشنده بودن، شرایط سخت مانند امروز نداشتیم و لازم است که همه برای عبور از این موج به سلامت، سخت گیرانه پروتکل ها را رعایت کنند.

استاندار مازندران گفت: با وجود ملاحظات کرونایی و تأکیدات فراوان، سواحل مازندران شلوغ است در حالی که با توجه به تعطیلی بوستان ها، پارک ها و تالارها ساحل هم می بایست تعطیل باشد و فرمانداران در این مورد باید با جدیت برخورد کنند.

وی بیان داشت: فرمانداران طی روزهای آتی مشکلات موجود در سواحل را جدی تر پیگیری کنند و به هیچ وجه ساحل را رها نکنند.  

حسین زادگان افزود: افزایش آگاهی مردم نسبت به وضعیت سواحل استان و لزوم رعایت محدودیت ها از طریق اقدامات فرهنگی و رسانه ای به ویژه نقش آفرینی ویژه صدا و سیما و بهره گیری از فضای مجازی میسر خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها