موج
کدخبر : ۳۸۷۲۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387289

محمد اهلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با توجه به نقش مهم و راهبردی آموزش در افزایش دانش و مهارت، دوره های آموزشی رایگان برای واحدهای صنعتی ارائه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در جلسه کارگروه آموزش گفت: به منظور برطرف کردن دانش و مهارت، شرکت شهرک‌های صنعتی نگاه ویژه ای به بحث آموزش شاغلین واحدهای تولیدی دارد که به همین منظور، نیازهای سالیانه واحدهای صنعتی استخراج و سپس نسبت به برگزاری این دوره های آموزشی اقدام می شود.

وی ادامه داد: تاکنون در شرکت شهرک های صنعتی اردبیل برای بیش از 900 هزار نفرساعت آموزش ارائه شده است که این آموزش ها در سال جاری نیز تداوم خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل این دوره های آموزشی را با سرفصل های متنوع در زمینه ارتقاء مهارت شاغلین، موضوعات مدیریتی و منابع انسانی، توسعه بازار و کارآفرینی برشمرد که برای همه واحدهای تولیدی داخل و خارج از شهرک های صنعتی نیز ارائه می گردد.

اهلی ابراز امیدواری کرد تا با اقدامات مناسب و فرهنگ سازی های لازم، فرهنگ آموزش در میان صنعتگران نهادینه شود تا واحدهای صنعتی بتوانند با افزایش دانش، کیفیت تولید و نیز کارایی کارکنان خود را ارتقا دهند تا شاهد رونق بیش از پیش تولید در صنعت استان باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها