موج
کدخبر : ۳۸۷۱۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387160

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علدم پزشکی استان ایلام از ابتلای 110 مورد جدید به کرونا ویروس طی 24 ساعته گذشته در استان ایلام خبر داد و گفت:متاسفانه طی این مدت یک نفر فوتی بر اثر کرونا گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به اینکه خطر شیوع کرونا دراین استان باید جدی گرفته شود،افزود: متاسفانه بدلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی،فاصله اجتماعی و شرکت در مراسمات شلوغ و بی توجهی به مصوبات ستاد استانی کرونا، روز به روز به تعداد مبتلایان افزوده می شود و این زنگ خطری است که می بایست آحاد مختلف مردم به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با بیان اینکه ازابتدای شیوع کرونا تاکنون 41 هزارو 731 نفر در اقصی نقاط استان به این ویروس منحوس مبتلاشده اند،اظهار داشت:طی 24 ساعت گذشته تعداد 110 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان ایلام شناسایی شده است.

دکتر کریمیان خاطرنشان کرد:متاسفانه در 24 ساعت گذشته یک مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه به 812 نفر  رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با بیان اینکه یک مورد فوتی مربوط به شهرستان دهلران است،خاطرنشان کرد:تعداد بستری ها در بیمارستانهای استان افزایش یافته و انتظار میرود که مردم هشدارهای مجموعه این دانشگاه را جدی بگیرند و نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی وغیره همکاری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها