موج
کدخبر : ۳۸۷۱۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387158

اکبر بهنام جو خبر داد:

استاندار اردبیل گفت: مجتمع آبدرمانی در محل آبگرم شهرستان کوثر با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی احداث می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در نشست با سرمایه گذار این طرح و مدیران مربوط گفت: زیرساخت های لازم برای اجرای این مجتمع تامین می شود و لازم است اقدامات کار از جمله مطالعات و طراحی آغاز شود.

وی بیان کرد: با توجه به نزدیک بودن این آبگرم به جاده اردبیل - سرچم و قرار گرفتن در مسیر مسافران ، احداث این مجتمع با استقبال خوبی همراه خواهد بود.

استاندار اردبیل توانمندی سرمایه گذار طرح را از جمله مزیت های این اقدام عنوان کرد و خواستار تسریع در صدور مجوزها از سوی دستگاههای مرتبط شد.

بهنام جو به توسعه گردشگری و به خصوص توسعه طرح های گردشگری زمستانی اشاره کرد و این اقدامات را گامی برای رونق گردشگری در همه فصول دانست.

وی گفت: در راستای رونق گردشگری و زمستان بیدار استان، دو پیست اسکی در استان احداث شده و پیست شابیل و اندبیل نیز در حال اجرا و رفع موانع سرمایه گذاری است.

اسرافیل شفیع زاده ، سرمایه گذار مجتمع آبدرمانی کوثر نیز در این جلسه از آمادگی لازم برای سرمایه گذاری بدون نیاز به تسهیلات بانکی خبر داد.

وی با اشاره به ظرفیت های مناسب گردشگری در استان افزود: تلاش می شود با توجه به سوابق فعالیت های گردشگری ، مجتمع آبدرمانی مناسب و منحصر به فرد در منطقه احداث شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها