موج
کدخبر : ۳۸۷۰۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387087

ایرج ناصری مقدم:

مدیرکل تعاون روستایی استان خراسان رضوی بیان کرد: نظام صنفی کار‌های کشاورزی و منابع طبیعی یک تشکل فراگیر مردم نهاد و کشاورز محور و پشتیبان بخش کشاورزی است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، ایرج ناصری مقدم مدیرکل تعاون روستایی استان خراسان رضوی عنوان کرد: تا قبل از این بیش از ۱۳۳ هزار نفر از بهره برداران بخش کشاورزی خراسان رضوی در نظام صنفی کار‌های کشاورزی و منابع طبیعی استان عضو بودند.

ایرج ناصری مقدم در ادامه افزود: نظام صنفی کار‌های کشاورزی و منابع طبیعی یک تشکل فراگیر مردم نهاد و کشاورز محور و پشتیبان بخش کشاورزی است که در مدیریت، ساماندهی، نظم بخشی کار‌های کشاورزی، حمایت از حقوق افراد شاغل در بخش کشاورزی و اجرای سیاست‌های دولت در بخش کشاورزی بسیار تاثیر گذار بوده است .

وی تصریح کرد: ۶ هزار نفر عضو جدید از کشاورزان و دامداران از ابتدای سال تاکنون ، عضو نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی شده اند.

در ادامه این خبر مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: نظام صنفی کشاورزی در ساختار جدید شامل اتحادیه صنفی کشاورزی، اتاق اصناف کشاورزی، کمیسیون و هیات عالی نظارت بر اصناف کشاورزی در سطح شهرستان، استان و کشور است.

وی همچنین گفت: با استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی بستر‌های لازم برای عضویت حداکثری کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی و منابع طبیعی کشور در نظام صنفی کشاورزی فراهم خواهدشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها