موج
کدخبر : ۳۸۶۸۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386866

علی اصغر حسنی:

مدیر سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: در راستای کنترل و قطع زنجیره انتقال کرونا با متخلفان حوزه مراکز تهیه مواد غذایی ۳ هزار و ۵۹۱ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و دوهزار و ۶۳۸ مکان عمومی به دلیل تخلف بهداشتی تعطیل شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی اصغر حسنی مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: در راستای کنترل و قطع زنجیره انتقال کرونا با متخلفان حوزه مراکز تهیه مواد غذایی، به طور جدی برخورد خواهد شد.

علی اصغر حسنی در ادامه این خبر اظهار کرد: در این مدت ۳ هزار و ۵۹۱ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و دوهزار و ۶۳۸ مکان عمومی به دلیل تخلف بهداشتی تعطیل شده اند.

مدیر سلامت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین افزود: در یک هفته گذشته و ایجاد موج پنجم کرونا، ۶هزار و ۷۰۳ بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و یک هزار و ۷۳۰ مکان عمومی مورد بازدید قرار گرفته است که در قالب این بازدید‌ها ۲۹مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و ۲۳مکان عمومی به دلیل تخلفات بهداشتی پلمب شدند.

وی در ادامه گفت: در راستای حفظ و ارتقاء سلامت مردم، در این مدت ۳۹۰ هزار و ۷۷۶ کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف کشف و معدوم شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: ۱۸۰تیم بازرسی بهداشت محیط در مشهد و شهرستان‌های تابعه با هدف پیشگیری از کرونا بر فعالیت واحد‌های تولید و عرضه مواد غذایی و مراکز پرتردد نظارت دارند.

حسنی در خاتمه تاکید کرد: بسیج مقابله محیطی با کووید-۱۹و نظارت بر واحد‌های صنفی تهیه و توزیع غذا، اماکن عمومی و مکان‌های پر ازدحام تا پایان شکست کرونا ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها