موج
کدخبر : ۳۸۶۴۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386447

حمید سیفی؛

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با اشاره به صعود تیم فوتبال شهرداری همدان به لیگ دسته یک با حداقل هزینه گفت: شهرداری امسال با اتکا به نیروهای توانمند بومی توانست افتخار ارزشمندی را برای فوتبال همدان کسب کند و این صعود فوتبالدوستان را بسیار خوشحال کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حمید سیفی ،  مدیرکل ورزش و جوانان همدان روز سه شنبه در نشست با اعضای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری همدان با اشاره به صعود تیم فوتبال شهرداری همدان به لیگ یک کشوری، اظهار داشت: دستگاه ورزش استان زمینه های لازم را برای موفقیت رشته‌های مختلف مهیا ساخته است و اکنون در رشته فوتبال این ادعا را داریم که در سطح تیم‌های لیگ برتری دارای امکانات مدرن هستیم.

وی افزود: شهرداری امسال با اتکا به نیروهای توانمند بومی توانست افتخار ارزشمندی را برای فوتبال همدان کسب کند و این صعود فوتبالدوستان را بسیار خوشحال کرد.

 مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: تیم شهرداری همدان با حداقل هزینه و امکانات به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود کرد که این امر افتخار ارزنده برای استان است.

سیفی با قدردانی از فعالیت‌های ورزش شهروندی در همدان خاطرنشان کرد: ورزش شهروندی توانسته به پویایی ورزش همگانی کمک کند و هم افزایی خوبی را در این زمینه شاهد هستم.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با تاکید بر لزوم همکاری دوجانبه با مدیریت شهری گفت: امروزه در کشورهای مختلف دنیا ورزش شهروندی توسط مردم اداره می‌شود و همین امر موجب تعالی این حوزه شده که باید از طرح‌های آنان در این زمینه الگوبرداری شود.

وی فعالیت‌های حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان را مطلوب دانست و افزود: در حوزه فرهنگ و ورزش هرچه هزینه کنیم سرمایه ‌گذاری است و باید اعتبار لازم را اختصاص داد.

تیم فوتبال شهرداری همدان در فصل جاری لیگ دسته ۲ با قهرمانی در گروه یک به طور مستقیم به لیگ دسته اول کشور صعود کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها