موج
کدخبر : ۳۸۵۸۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385875

امیر سرتیپ رضا آذریان:

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا بیان کرد: نیرو‌های زمینی ارتش با تمام قوا در حال پاسداری از مرز‌های ایران اسلامی هستند و اجازه نمی‌دهیم کوچک‌ترین خللی در امنیت مرز‌ها به وجود بیاید.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، امیر سرتیپ رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا اعلام کرد: اجازه نخواهیم داد کوچک‌ترین خللی در امنیت پایدار مرز‌های جمهوری اسلامی ایران ایجاد شود.

امیر سرتیپ رضا آذریان در ادامه بیان کرد: نیرو‌های زمینی ارتش با تمام قوا در حال پاسداری از مرز‌های ایران اسلامی هستند و اجازه نمی‌دهیم کوچک‌ترین خللی در امنیت مرز‌ها به وجود بیاید.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا در بازدید از مرز‌های شرقی کشور در شهرستان تایباد گفت: نیرو‌های زمینی ارتش با تمام قوا در حال پاسداری از مرز‌های ایران اسلامی هستند و اجازه نخواهیم داد کوچک‌ترین خللی در امنیت پایدار مرز‌های جمهوری اسلامی ایران ایجاد شود.

وی همچنین افزود: نیرو‌های زمینی ارتش مثل همیشه و شبانه روزی وظیفه برقراری امنیت در مرز‌ها و را بر عهده دارند و جای هیچ گونه نگرانی نیست، چون برای کشور ما هیچ گونه تهدیدی در منطقه وجود ندارد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا ادامه داد: همه مطمئن باشند با کوچک‌ترین تهدیدی ما با قدرت از مرز‌ها دفاع خواهیم کرد.

امیر سرتیپ آذریاندر خاتمه تصریح کرد: در بحث مبارزه با ویروس کرونا تا کنون بیش از ۱۳ هزار متجاوز مرزی را در مرزبانی دستگیر کرده ایم و با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی به مناطق قرنطینه فرستاده و به مراکز بهداشتی تحویل داده ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها