موج
کدخبر : ۳۸۵۷۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385767

امام جمعه کرمانشاه:

آیت‌الله مصطفی علما در دیدار هیئت مدیره خانه صنعت، معدن استان کرمانشاه گفت: این اقتصاد است که کشور را سرپا نگه داشته و باعث توانمندی کشور در زمینه های مختلف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به مشکلات قطعی برق و خسارت هنگفت به بنگاه های اقتصادی، کسبه و بازار از مسئولان خواست رفع مشکلات آب و برق استان را با جدیت تمام پیگیری کنند.

آیت‌الله مصطفی علما در دیدار هیات مدیره خانه صنعت، معدن استان کرمانشاه به مناسبت روز صنعت در دفتر امام جمعه، افزود: این اقتصاد است که کشور را سرپا نگه داشته و باعث توانمندی کشور در زمینه های مختلف شده است.

وی اظهار داشت: پیامبر اعظم (ص) با دارایی و ثروت حضرت خدیجه توانست رسالت خود را گسترش دهد و می فرماید فقر باعث کفر می شود، به همین خاطراست حل مشکلات اقتصادی باید در اولویت قرار گیرد.

آیت الله علما در ادامه با اشاره به برخی از مشکلات اقتصادی و تولیدی ها، گفت: همه به وجود این مشکلات اذعان دارند و می فهمند و برای رفع آن مسئولان باید همت و تدابیر جدی در دستور کار قرار دهند.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به مشکلات قطعی برق واحدهای تولیدی استان از کارآفرینان و صنعت گران و تولیدکنندگان خواست نسبت به حل مشکلات خود امیدوار باشند و دلسرد نشوند چرا که اکنون همه کشور های جهان دچار مشکلات اقتصادی هستند.

او در ادامه با بیان پتانسیل و ظرفیت های خوب استان در زمینه کشاورزی و صنایع دستی گفت: هر استان شرایط و موقعیت خاصی برای توسعه دارد و باید به آن توجه کنیم.

آیت الله علما در بخش دیگر از صحبت های خود همچنین افزود: همیشه  از مسئولان استان خواستم به ظرفیت ها و پتانسیل استان توجه کنند و مسائل اداری سرراه تولیدکنندگان و کارآفرینان را بر دارند.

وی در ادامه به مشکلات فراوان سر راه واحدهای تولیدی و صنعتی استان از آنان خواست به فکر کارگران و زن بچه هایی آنان باشند زیرا با یک روز تعطیلی معیشت آنان دچار مشکل فراوان می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها