موج
کدخبر : ۳۸۵۵۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385560

حسین بمانی:

رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی مرغداران بردسکن گفت: با توجه به گرمای بیش از حد هوا، اگر روند قطعی برق ادامه یابد، تلفات مرغداری‌ها در روز‌های آینده بیش از این خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حسین بمانی رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی مرغداران بردسکن عنوان کرد: بر اثر قطعی برق ۴ هزار مرغ گوشتی ۴۵ روزه در ۶ واحد مرغداری این شهرستان تلف شدند.

حسین بمانی در ادامه این خبر افزود: این تعداد مرغ تلف شده در بردسکن و در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر قطعی برق، دچار گازتلف شدن ۴ هزار مرغ گوشتی در بردسکن بر اثر قطعی برق گرفتگی شدند.

رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی مرغداران بردسکن ادامه داد: وزن تقریبی آن‌ها ۱۲ تن و ارزش آن‌ها را بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان می باشد و متاسفانه این واحد‌های مرغداری فاقد بیمه هستند و با توجه به اینکه مرغداری‌ها موتور برق اضطراری دارند، ضرورت دارد شرکت برق، قطع برق واحد‌های مرغداری را از دیگر صنوف جدا کند تا در مواقع قطعی، تدابیر لازم اتخاذ شود.

بمانی در خاتمه تصریح کرد: با توجه به گرمای بیش از حد هوا، اگر روند قطعی برق ادامه یابد، تلفات مرغداری‌ها در روز‌های آینده بیش از این خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها