موج
کدخبر : ۳۸۵۲۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385212

با توجه به وزش بادهای نسبتاً شدید؛

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت:طی امروز یکشنبه، سیزدهم تیر ماه، وزش بادهای نسبتاً شدید جنوب شرقی برروی دریای عمان، تنگه ی هرمز و شرق خلیج فارس سبب مواج شدن دریا خواهد شد. توصیه می شود تمهیدات لازم در بنادر هرمزگان صورت پذیرد و شناورهای سبک و صیادی از ترددهای دریایی خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز یکشنبه، سیزدهم تیر ماه، وزش بادهای نسبتاً شدید جنوب شرقی برروی دریای عمان، تنگه ی هرمز و شرق خلیج فارس سبب مواج شدن دریا خواهد شد. توصیه می شود تمهیدات لازم در بنادر هرمزگان صورت پذیرد و شناورهای سبک و صیادی از ترددهای دریایی خودداری کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در آسمان استان نیز افزایش و رشد ابر رخ خواهد داد و در ارتفاعات و مناطق مستعد، بیشتر در ساعات بعد از ظهر وقوع رگبار باران و رعد و برق و افزایش سرعت باد لحظه ای پیش بینی می شود. احتمال تقویت ناپایداری و سیلابی شدن رودخانه های فصلی در نیمه شرقی استان نیز وجود دارد. 

عارفی با اشاره به اینکه تداوم این شرایط جوی و دریایی تا پایان روز سه شنبه، پانزدهم تیر ماه پیش بینی می‌شود، اضافه کرد:از نظر دمایی طی این مدت افزایش رطوبت نسبی هوا و کاهش دما بین 2 تا 6 درجه سلسیوس پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها