موج
کدخبر : ۳۸۴۹۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384983

مدیرکل کمیته امداد مازندران:

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: 83 هزار خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات مختلف این نهاد در بخش های مختلف بهره مند هستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیر عالیشاه در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان، اظهار داشت: باید جوان‌گرایی را گسترش دهیم و با استفاده از حضور جوانان در عرصه های مختلف به نتایج مثمرثمر دست می یابیم.

وی ادامه داد: 83 هزار خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات مختلف این نهاد در بخش های مختلف بهره مند هستند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران به پرداخت مستمری به مددجویان اشاره کرد و گفت: یک نفره 350 هزار تومان، دو نفره 500 هزار تومان، سه نفره 700هزار تومان، چهارنفره 900 هزار تومان، پنج نفره و پنج نفره به بالا یک میلیون و 100هزار تومان ، مستمری به مددجویان پرداخت می شود‌.

وی بیان داشت: خیران و مردم نوعدوست استان در خدمت رسانی به نیازمندان و مددجویان با کمیته امداد همکاری و مشارکت دارند.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: سیاست راهبردی کمیته امداد توانمندسازی است و برنامه های مختلفی را برای خودکفایی شدن مددجویان در دستور کار دارد.

وی بیان داشت: با برنامه ریزی برای مددجویان فرصت های شغلی ایجاد می شود و طرح های اشتغال به منظور پایدارسازی مورد نظارت قرار می گیرند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با وجود ۳۶۰مرکز نیکوکاری در استان اشاره کرد و گفت: در این مراکز خدمات بر اساس نیاز سنجی به نیازمندان ارائه می شود.

وی افزود: با تعامل با نخبگان و جوانان و همدلی و وفاق می توانیم بهترین خدمات را به نیازمندان ارائه دهیم و باید از همه ظرفیت ها برای این امر استفاده کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هم در این دیدار با قدردانی از خدمات کمیته امداد به نیازمندان و ایجاد روحیه خودباوری، اظهار داشت: با تعامل و کمک یکدیگر و با برنامه ریزی مناسب باید برای رفع مشکل نیازمندان همه تلاش خود را بکار بندیم.

حسن رنگرز گفت: نسبت به ارائه خدمات به نیازمندان و مددجویان با کمیته امداد  آمادگی داریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها