موج
کدخبر : ۳۸۴۹۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384980

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب آبفا مازندران:

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب آبفا مازندران گفت: از مردم عزیز استان تقاضا می شود برای جلوگیری از خسارات جانی و مالی به هموطنانمان، سرقتهای دریچه چدنی منهول را به 122 اطلاع رسانی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، وحید عزیزپور با اشاره به وجود 12 هزار دریچه چدنی منهول شبکه فاضلاب در سطح استان اظهار داشت: در ماههای اخیر افراد سودجو به صورت مکرر اقدام به سرقت دریچه های چدنی منهول های شبکه فاضلاب در سطح استان  کرده اند و این معضل اخیرا تشدید شده و به صورت بحران درآمده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این سرقتها موجب ایجاد خطرات جبران ناپذیر مالی و جانی برای عابرین و خودروها و نیز ایجاد اختلال در کنترل و مدیریت شبکه فاضلاب و نیز تحمیل هزینه های هنگفت برای جایگزینی و در نهایت نارضایتی مردم شریف استان شده است.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب آبفا مازندران گفت: برای جلوگیری از تکرار سرقت دریچه های چدنی و پیشگیری از خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی تحمیلی به مردم و شرکت از تمامی مردم گرامی استان تقاضا می شود این مهم را چه در حین سرقت و چه بعد از آن با شماره گیری 122 به کارشناسان این سامانه اطلاع دهند تا در اسرع وقت توسط گروه اتفاقات شرکت پیگیری و از ایجاد خطرات جدی پیشگیری شود.

عزیز پور تصریح کرد: البته مکاتبات متعددی با دادستان عمومی استان  و دیگر نهادهای ذیربط صورت گرفته تا ضمن الزام بر گشت های شبانه و برخورد جدی با سارقان و مالخرها، اطلاع رسانی فوری فعالیتهای مشکوک به پلیس نیز انجام گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها