موج
کدخبر : ۳۸۴۸۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384843

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران تأکید کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، گفت: رفع موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باعث تسریع در توسعه استان خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهدی رازجویان در جلسه بررسی و پیگیری مسائل عمرانی سرمایه‌گذاران در شهرستان رامسر، اظهار داشت: مازندران به دلیل موقعیت جغرافیایی می‌تواند محل سرمایه‌گذاری مناسبی برای بخش خصوصی باشد.

وی با اشاره به ضرورت همکاری دستگاه‌های اجرایی با سرمایه‌گذاران، ادامه داد: حمایت از سرمایه‌گذاران توانمند و دارای اهلیت، اولویت استان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به پروژه‌های عمرانی در حال اجرا در غرب استان مازندران، گفت: سرمایه گذاران بسیاری تمایل به سرمایه‌گذاری در غرب استان دارند ولی اولویت، حمایت از سرمایه‌گذاران توانمند است.

وی حضور سه فرودگاه در استان را یک ظرفیت مناسب جهت توسعه گردشگری دانست و افزود: ایجاد راه‌ دسترسی مناسب و آبرسانی، مهمترین نیاز سرمایه‌گذاران است که دستگاه‌ های اجرایی می‌بایست با رویکرد حمایتی و مانع‌زدایی به این مسائل بپردازند.

رازجویان بیان داشت: روستاهای استان ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه گردشگری دارد که باید با یک برنامه‌ریزی مناسب و انتخاب درست، جهت ایجاد اشتغال در اختیار سرمایه‌گذاران توانمند قرار بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها