موج
کدخبر : ۳۸۴۸۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384837

محبوب فروزنده:

شهردار پارس آباد مغان بر تکمیل هرچه سریعتر سالن فرهنگی مزار شهدای پارس آباد در آینده ای نزدیک با مشارکت شهرداری تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محبوب فروزنده ، شهردار پارس آباد در دیدار با رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرزی پارس آباد مغان گفت: سال هاست در تکمیل آرامستان ها و مزار شهدا تاخیر اتفاق افتاده که امیدوارم با مشارکت مسئولین ذیربط و استفاده از همه ی امکانات در این خصوص اقدام عاجل و فوری صورت پذیرد.

او با بیان اینکه ما هرچه داریم از برکت خون پاک شهدا و امام شهداست افزود: هم اکنون جمهوری اسلامی ایران و اقتدار آن در دنیا مدیون خون این عزیزان است و بر ما وظیفه است تا نگذاریم گرد و غبار فراموشی بر چهره شهدا بنشیند.

بهروز فخیمی، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد مغان نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شهردار در راستای تکریم خانواده های محترم شهدا و جانبازان و تکمیل المان شهدا در وادی رحمت گفت: شهرداری در جهت رسیدگی به امورات  مزار شهدا اقدامات ارزنده ای انجام داده و خواستار تکمیل و حمایت همه جانبه شهرداری از پروژه سالن اجتماعات مزار شهدا در وادی رحمت شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها