موج
کدخبر : ۳۸۴۵۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384510

با نگاهی کوتاه به گذشته علی پروین، متوجه یک ویژگی اساسی در این شبه اسطوره فوتبال می‌شویم.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، به قلم محمد ایلبیگی، با نگاهی کوتاه به گذشته علی پروین، متوجه یک ویژگی اساسی در این شبه اسطوره فوتبال می‌شویم.

به نظر من اسطوره چیزی بالاتر از حرکت و شوت زنی در مستطیل سبزه و قطعاً هر کسی لایق این صفت نیست، به همین دلیل شاید شبه اسطوره بیشتر برازنده فوتبالیست و مربی سابق باشه.

علی پروین بیشتر از اینکه این روزها به پرسپولیسی بودن شهره بشه، به همراهی با همگان معروف شده؛

فردی که معمولاً نشون داده اعتقاد خاصی به تفکرات خودش هم نداره و یک روز از احمدی‌نژاد حمایت می‌کنه و در کمپین تا ۱۴۰۰ با روحانی حاضر میشه و یک روز در وصف رئیس جمهور منتخب، رئیسی مدح می‌کنه.

خلاصه اینکه خیلی دوست داشتم بگم «علی پروین بعد از انقلاب خواسته زندگی جدیدی شروع کنه»، ولی وقتی موضوع ارتباط پسرش با برنج هایی که بعداً معلوم نشد قاچاق بود یا نه، و حکم تخریب قسمت‌های رستوران غیرمجازش رسانه ای شد، دیدم خیلی به تغییر این شبه اسطوره نمیشه امید داشت و بیشتر هم‌مسیر باد بوده تا اعتقادات.

البته شبیه علی پروین این روزها کم نیست.

اونهایی که تا تقی به توقی میخوره رنگ عوض میکنن، بعضی اوقات تسبیح به دست و بعضی اوقات روی محاسن تغییراتی ایجاد میکنن.

شورای شهرکرج هم این روزها باید منتظر امثال علی پروین ها باشه که با از دست رفتن منافع خود، مسیر خود را به سمت ۱۳ نفر تغییر دهند.

آنهایی که در مدیریت زمان هم تخصص داشتند و هر دو ساعت یک ستاد تبلیغاتی را برای سرکشی و «نشان دادن خود» پیدا می‌کردند؛ حتی اگر با اعتقادات خویش همخوانی نداشت.

آنهایی که برای گرفتن پست و مقام دست هر مرد و نامردی را می‌بوسند تا مبادا میز ۱۲۰ سانتی متری آنها ۱۰ سانت کم شود!

آنهایی که برایشان اصلاح‌طلب و اصولگرا فرقی ندارد و این روزها به منفعت طلب مشهورند.

همان افرادی که بعد از ترکاشوند با نصیری بیعت کردند و همان مسیر را برای کمالیزاده در پیش گرفتند.

این افراد می‌توانند از شهرت و نام خانوادگی نیز استفاده کنند و ابایی ندارند که صفت «فک و فامیل بازی» در شورا و شهرداری را نیز بر پیشانی خود ببینند.

خلاصه اینکه مراقب باشید؛ این افراد اگر مثل پروین در کار برنج یا رستوران نباشند، قطعاً سوابقشان نشان داده دلی برای حق الناس و دادن حقوق و مزایا به فک و فامیل خودشان، نمی‌سوزانند.

مراقب علی پروین ها باشید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها