موج
کدخبر : ۳۸۴۳۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384366

استاندار مازندران خبر داد:

استاندار مازندران گفت: کشاورزانی که تا 26 خرداد ماه سال جاری، محموله های گندم خود را به مراکز خرید تضمینی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران تحویل داده اند، مطالبات خود را به ارزش بیش از 190 میلیارد تومان دریافت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان با اعلام این خبر اظهار داشت: کشاورزانی که تا تاریخ 26 خرداد ماه سال جاری، محموله های گندم خود را به مراکز خرید تضمینی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران تحویل داده اند و اطلاعات آن در سامانه جامع خرید تضمینی بانک کشاورزی ثبت شد، مطالبات خود را به ارزش بیش از 190 میلیارد تومان دریافت کردند.

وی ادامه داد: از زمان آغاز عملیات خرید تضمینی محصولات کشاورزی در استان تاکنون بیش از 56 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شد که اسناد ثبت شده در سامانه بانک به مبلغ 1907230 میلیارد تومان از مطالبات این عزیزان تاکنون پرداخت شده است.

حسین زادگان با بیان اینکه گندم تولیدی مازندران با کیفیت تر از سایر استان های کشور است و مازندران در تولید گندم مرغوب رتبه ممتاز کشور را دارد، تصریح کرد: طبق بررسی های صورت گرفته همواره بخشی از گندم مرغوب و با کیفیت استان به خارج از استان حمل و نقل می شد که با مصوبه شورای آرد و نان و با هماهنگی نیروی انتظامی، خروج گندم از استان ممنوع و در واقع مدیریت شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها