موج
کدخبر : ۳۸۴۱۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384132

امام جمعه قم بر تلاش جدی رئیس جمهور منتخب برای بهبود وضعیت مردم تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله سید محمد سعیدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر مقدس قم با تبریک به آیت الله رئیسی منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری، افزود:‌ وی باید با قدرت در جهت ایجاد تحول، نوگرایی، بهبود وضعیت اقتصادی و حل مشکلات مردم در کشور گام برداشته و مبارزه با فساد و مفسدین را سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم رئیس جمهوری منتخب بتواند ضعف ها و سوءتدبیرهای گذشته را به فرصت‌های بزرگ برای حل مشکلات و معضلات کشور و مردم تبدیل کرده و برای شکوفا کردن غنچه امید و رضایت بر لبان مردم اقدام کند.

وی ضمن قدردانی از تمامی عوامل اجرایی و نظارتی و امنیتی و صدا و سیما و نامزدهای انتخاباتی و همه مردم که نقش سازنده ای در برگزاری این انتخابات پرشور و باشکوه داشتند، گفت: ۲۸ خردادماه به عنوان یک روز بزرگ برای ملت حماسه ساز کشورمان در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی به ثبت رسید.

 تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) همچنین از اعتماد جامعه مدرسین و مردم برای انتخاب خود به عنوان نماینده مردم شریف قم در مجلس خبرگان رهبری قدردانی و بر ضرورت ادامه راه نمایندگان پیشین شهر قم در مجلس خبرگان تأکید کرد.

وی در خطبه‌های اول نماز جمعه نیز با اشاره به آثار محبت به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در وجود انسان، خاطرنشان کرد: دوست داشتن خدا و پیامبر(ص) و ائمه معصومین(ع) با دوست داشتن ارتکاب گناه و منکرات جمع شدنی نیست و هرکس عاشق حق و اهل بیت(ع) است، نباید به سمت مخالفت با فرمان های الهی کشش داشته باشد.

 
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها