موج
کدخبر : ۳۸۳۱۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383161

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل با دعوت از مردم برای حضور پرشور و حماسه ساز در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، حضور مردم در انتخابات را گامی برای ادامه روند آبادانی کشور و استان دانست.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در حاشیه حضور در پای صندوق رای گفت: انتخابات حقی است که در نظام اسلامی به مردم داده شده که با استفاده از این حق در روند اقدامات و برنامه ریزی برای توسعه کشور مشارکت می کنند.

وی بر انتخاب فرد اصلح در ریاست جمهوری و  شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد و گفت: با اینکه اقدامات بسیاری در راستای توسعه و آبادانی کشور و استان انجام گرفته ، ولی باز هم نیاز به تلاش بیشتری در این خصوص است که با انتخاب افراد اصلح این روند ادامه می یابد.

استاندار اردبیل گفت: مردم تا کنون فرد مورد نظر خود را انتخاب کرده اند و با حضور حماسی در پای صندوق های رای ، وحدت ، همدلی و پشتیبانی خود را از نظام اسلامی به نمایش می گذارند.

بهنام جو ضمن قدردانی از عوامل اجرایی وهیات های نظارت‌ در برگزاری انتخابات پرشور افزود: پروتکل های بهداشتی در تمامی شعب اخذ رای رعایت شده و مردم با اطمینان و نظم می توانند در پای صندوق های رای حاضر شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها