موج
کدخبر : ۳۸۲۹۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382974

سرهنگ براتی خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از کشف 30 دستگاه ماینرخارجی قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال از یک کارگاه متروکه در خمینی شهرخبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامرضا براتی  اظهار داشت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر در پی کسب خبری مبنی بر اینکه در یک کارگاه متروکه استخراج ارز دیجیتال صورت می گیرد 30 دستگاه ماینر قاچاق که در حال استخراج ارز دیجیتال بودند کشف کردند.

وی ارزش دستگاه های کشف شده را برابر ارزیابی صورت گرفته توسط کارشناسان مربوطه، 6 میلیارد ریال اعلام کرد و  گفت: در این رابطه ماینرها توقیف و یک نفر متهم نیز دستگیر و  برای اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با اشاره به قاچاق و غیر قانونی بودن استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال، گفت: استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال نیاز به مصرف برق زیادی دارد و اتصال آن به برق شهری باعث اخلال در شبکه توزیع برق و بروز مشکلات برای شهروندان خواهد کرد و به همین دلیل متهمان با استفاده از برق یارانه ای واحدهای صنعتی تعطیل ونیمه تعطیل اقدام به فعالیت غیرقانونی می کنند که پلیس براساس وظایف قانونی خود با این اقدامات برخورد قانونی می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها