موج
کدخبر : ۳۸۲۸۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382848

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب کشور گفت: روزانه سه هزار و ۸۵۰ مگاوات برق در غرب کشور تولید می‌شود که از این میزان روزانه ۸۰۰ مگاوات برق به صورت روزانه مصرف می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب کشور با تاکید بر اینکه افزایش دما به افزایش بیش از حد مصرف برق در کرمانشاه منجر شده است، خاطرنشان ساخت: با توجه به افزایش دمای هوا طی هفته‌های آینده این امر حتمی است که شاهد افزایش چشمگیر مصرف برق  باشیم.

 علی اسدی تصریح کرد: از طرفی میزان مصرف برق در استان کرمانشاه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ هزار و ۷۹۰ مگاوات رشد داشته است که منجر به وارد کردن فشار به سیستم توزیع برق شده است.

وی وقوع خاموشی در شبکه برق را به دلیل فشار بر شبکه توزیع عنوان کرد و گفت: از هفته گذشته و با توجه به تغییر ساعت ادارات کرمانشاه، شاهد مدیریت مطلوبی در زمینه مصرف هستیم و تجربه نشان داده با مدیریت مصرف برق و صرفه جویی مردم می توانیم این میزان افزایش بار را نیز کنترل و از خاموشی جلوگیری کنیم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب در استان کرمانشاه در رابطه با میزان تولید برق در نیروگاه‌های غرب کشور یادآور شد: اکنون روزانه سه هزار و ۸۵۰ مگاوات برق در غرب کشور تولید می‌شود که این میزان برق در اختیار شبکه توزیع قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها