موج
کدخبر : ۳۸۲۷۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382714

مهدی قلیان:

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: حتی الامکان ورودی و خروجی مجزا برای شعب اخذ رای و صندوق رأی سیار برای بیماران قطعی مبتلا به کرونا در خراسان رضوی و یا بیماران مبتلا به بیماری زمینه‌ای در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مهدی قلیان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: دستورالعمل‌های بهداشتی لازم در شعبات اخذ رأی قبل از برگزاری انتخابات، حین برگزاری و بعد از برگزاری رعایت می شود.

مهدی قلیان با تاکید بر اینکه عوامل اجرایی حوزه‌های اخذ رای از طریق سامانه ماسک پایش سلامت می‌شوند عنوان کرد: به منظور اطمینان مردم از سلامت عوامل اجرایی و رعایت پروتکل­های حوزه­‌های اخذ رأی و برگزاری هر چه پرشور‌تر انتخابات دستورالعمل‌های لازم به تمامی شعب ارسال و نظارت‌ها نیز صورت می‌گیرد.

 معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه رای گیری حتی الامکان در فضای باز انجام می شود و در صورت رای گیری در فضای بسته، تهویه مناسب  محیط مرتبا انجام می شود تصریح کرد: به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت شعبات اخذ رأی افزایش یافته است.

 وی همچنین با بیان اینکه عوامل اجرائی ملزم به استفاده از مواد خوردنی و آشامیدنی بسته بندی شده در خارج از محل اخذ رای هستند اظهار کرد: استفاده از خودکار شخصی جهت رأی دهندگان در تمام شعبات اخذ رأی الزامی است.

 معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه صابون مایع در سرویس‌های بهداشتی موجود و دستگاه ضد عفونی دست در تمام شعب اخذ رأی نصب شده است تاکید کرد: استفاده مستمر عوامل اجرایی و نظارتی و حفاظتی و رأی دهندگان از ماسک در حین برگزاری انتخابات الزامی است.

 قلیان در خاتمه اظهار کرد: حتی الامکان ورودی و خروجی مجزا برای شعب اخذ رای در نظر گرفته شده است و صندوق رأی سیار برای بیماران قطعی مبتلا به کرونا در خراسان رضوی و یا بیماران مبتلا به بیماری زمینه‌ای در نظر گرفته شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها