موج
کدخبر : ۳۸۲۶۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382688

حمیدرضا اسلامی:

مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی عنوان کرد: از مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) درخواست می‌شود تا با حضور در پایگاه‌ها و اهدای خون به یاری بیماران نیازمند بشتابند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حمیدرضا اسلامی مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی اعلام کرد: ذخایر خونی خراسان رضوی به شدت رو به کاهش است.

حمیدرضا اسلامی در ادامه افزود: بر خلاف مشارکت اهداکنندگان خون استان به دلیل تداوم همه گیری کرونا در خراسان رضوی و نیز افزایش گرمای هوا هم اکنون ذخایر خونی به شدت رو به کاهش است

مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی گفت: از مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) درخواست می‌شود تا با حضور در پایگاه‌ها و اهدای خون به یاری بیماران نیازمند بشتابند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر موجودی ذخایر خون کاهش یافته که با ادامه این روند در روز‌های آتی، پاسخگویی به بیماران نیازمند و مراکز درمانی با چالش جدی مواجه خواهد شد.

مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی با بیان اینکه اهدای خون با رعایت توصیه‌های لازم بسیار در سلامت افراد تاثیرگذار است ادامه داد: داوطلبان اهدای خون پس از بررسی پزشکی و اطمینان از احراز شرایط مربوط می‌توانند خون خود را اهداء کنند و پس از آن، با مصرف بیشتر مایعات، حجم خون اهدایی سریعتر جایگزین خواهد شد.

اسلامی در خاتمه تصریح کرد: پایگاه‌های اهدای خون هر روزاز ساعت ۷:۴۵ الی ۱۴:۰۰ پذیرای داوطلبان ایثارگر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها