موج
کدخبر : ۳۸۲۵۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382554

محمد اهلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از واگذاری حق بهره برداری ناحیه صنعتی هشجین به سرمایه گذار بخش خصوص خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در حاشه بازدید از ناحیه صنعتی هشجین ضمن اعلام این خبر گفت: این ناحیه صنعتی به دلایل مختلف، امکان بهره برداری و واگذاری زمین در آن وجود نداشت که با تشکیل جلسات متعدد و دعوت از سرمایه گذار بخش خصوصی، کل این ناحیه صنعتی به این سرمایه گذار واگذار گردید.

وی ضمن تشکر از استاندار اردبیل به منظور حمایت از ورود این سرمایه گذار به استان، تصریح کرد: کل این ناحیه صنعتی در حدود 5 هکتار است که با توجه به شرایط مناسب این سرمایه گذار برای احداث صنایع مختلف، این ناحیه در قالب 6 قرارداد و در زمینه های مختلف تولیدی در اختیار سرمایه گذار قرار داده شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل تولیدات آتی این واحد تولیدی را در زمینه تولید پوشاک، فولاد، بتن، آجر و صنایع تبدیلی غذایی برشمرد و افزود: با توجه به قرار گیری بخش هشجین در منطقه محروم شهرستان خلخال، با شروع بهره برداری از این واحد تولیدی، شاهد اشتغال خیل عظیمی از جوانان این منطقه خواهیم بود.

اهلی در بخش دیگری از سخنان خود از آغاز عملیات اجرایی این ناحیه همزمان با تحویل اراضی مورد نظر به سرمایه گذار خبر داد و افزود: همزمان با آماده سازی این ناحیه، شاهد شروع احداث این واحد تولیدی توسط سرمایه گذار خواهیم بود که این نمونه بارز جهش تولید در استان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها