موج
کدخبر : ۳۸۲۰۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382027

معاون صنایع‌دستی مازندران اعلام کرد:

معاون صنایع‌دستی مازندران گفت: هم‌زمان با هفته صنایع‌دستی 18 برند صنایع‌دستی ثبت شده مازندران در اقتصاد مقاومتی، رونمایی و معرفی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران حسین ایزدی با اعلام این خبر اظهار داشت: این برندها در رشته‌های گلیمچه، جاجیم، منبت چوب، سفال، حصیر، چادرشب و لاک‌تراشی در شهرهای بهشهر، ساری، جویبار، سوادکوه، نور و چالوس به ثبت رسیده که امروز هم‌زمان با روز جهانی صنایع‌دستی معرفی می‌شود.

وی ادامه داد: خانه هنرمندان صنایع‌دستی در بنای تاریخی فرهنگی روحانی هم‌زمان با روز جهانی و هفته صنایع‌دستی افتتاح می شود و همچنین برگزاری ورکشاپ‌های رشته‌های مختلف صنایع‌دستی در خانه هنرمندان صنایع‌دستی و مراسم تجلیل از هنرمندان و پیش‌کسوتان صنایع‌دستی به‌صورت مجازی از دیگر برنامه‌های بزرگداشت این روز و هفته فرهنگی هنری است.

معاون صنایع‌دستی مازندران به برگزاری جشن ثبت ملی روستای سلیم‌آباد در هفته صنایع‌دستی اشاره کرد و گفت: مسابقه طراحی محصول در صنایع‌دستی و اهدای نشان ملی و استانداردهای کارگاهی و افتتاح نمایشگاهی با همین مضمون از جمله برنامه‌هایی است که در این هفته به اجرا در می‌آید.

وی با بیان این مطلب که بازاریابی و ایجاد فضاهایی برای ارائه و فروش صنایع‌دستی یکی از دغدغه‌های اصلی معاونت صنایع‌دستی بوده و هست، تصریح کرد: سایت فروش آنلاین کاتی‌لند و فروشگاه مجازی صنایع‌دستی به‌صورت رسمی در هفته صنایع‌دستی رونمایی و آغاز به کار خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها