موج
کدخبر : ۳۸۲۰۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382006

محمود الله‌مرادی:

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: حضور پرشور در انتخابات و انتخاب اصلح خود یک معروف بزرگ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمود الله‌مرادی صبح امروز پنجشنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: انتخابات یک معروف بزرگ است که اگر برای پرشور برگزار شدن آن تلاش کنیم دینمان را به انقلاب ایفا کرده‌ایم.

وی افزود: تشکیل 20گروه جهادی مطالبه‌گر، بازربینی شورای امر به معروف 30دستگاه اداری استان، تولید 30ساعت محتوای آموزشی، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و آزمون برای طلایه داران امر به معروف از اهم اقدامات ستاد امر به معروف در کردستان بوده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه دشمنان با برنامه‌ریزی‌های خود علیه نظام جمهوری اسلامی در صدد شکستن عزت ملی ملت ایران هستند، تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا پای صندوق‌های رأی حضور یابیم.

وی با ابراز تأسف از اینکه ادارات آنچنان که باید برای حضور پرشور و مشارکت مردم در انتخابات عمل نکرده‌اند، گفت: انتخابات ریاست جمهوری مربوط به همه مدیرانی است که در نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند.

الله‌مرادی تأکید کرد: همه مسئولان باید در جنگ روانی که توسط دشمنان علیه کشور راه‌اندازی شده است برای حضور حداکثری مردم و ترغیب به حضور پای صندوق‌های رأی حضور فعال داشته باشند.

وی  با ذکر اینکه ادارات باید در رابطه با حضور حداکثری در انتخابات در فضای مجازی حضور داشته باشند، اظهار کرد: شهرداری‌های استان باید زمینه را برای تبلیغ کاندیدا‌ها در شهرها فراهم کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان استفاده از ظرفیت حضور ماموستایان از اقداماتی است که باید به آن برای حضور حداکثری در انتخابات توجه شود، عنوان کرد: پلیس فتا باید فضای انتخابات به ویژه در فضای مجازی را کنترل کنند.

وی با تأکید بر اینکه نباید زمینه را با ایجاد توحش برای عدم حضور مردم پای صندوق‌های رأی فراهم شود، تصریح کرد: ادارات خدمات‌رسان باید از قطعی های آب و برق جلوگیری کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با تأکید بر اینکه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی باید با حضور در حوزه انتخابیه، مردم را به حضور پرشکوه و حداکثری در انتخابات تشویق کنند، ادامه داد: انتظار می‌رود زمینه‌های حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی توسط مدیران در استان فراهم شود.

الله‌مرادی یادآور شد: به خاطر منافع شخصی نظام جمهوری اسلامی نباید زیر سؤال برود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها