موج
کدخبر : ۳۸۱۹۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381944

حسن مریدی زاده وعده داد؛

رئیس ستاد انتخاباتی محسن رضایی در هرمزگان گفت: آقای رضایی این وعده را می دهد که علاوه بر وزیر هرمزگانی 9 نفر از مردم استان فارغ از نگاه جناحی، سیاسی و مذهبی در مناصب کلیدی دولت ایشان جای خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسن مریدی زاده رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی محسن رضایی در استان هرمزگان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در خصوص اهمیت، میزان مشارکت مردم و تشریح جایگاه انتخابات اینگونه اذعان داشت:امیدواریم در آزمونی که به زودی از مردم ایران گرفته می شود سربلند بیرون آیند و با مشارکت حداکثری بتوانم پیام اتحاد و همدلی را به گوش جهانیان برسانیم.

وی ادامه داد: مسئولان و سردمداران توسط مردم انتخاب خواهند شد و میدانیم که با حضور پر شور خود قاطعانه تکلیفشان را انجام خواهند داد و این فرصت بزرگی است که با همت بلند و بصیرت سرنوشت خود را انتخاب کنیم.

مردی زاده گفت: انتخاب فرد اصلح مهمترین اصل در انتخابات است، از همین رو توصیه می کنیم مردم از بین ۷ گزینه ی تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان فردی که اصلح تر است را انتخاب کنند تا بزرگترین معضل که مشکل معیشتی همه ی اقشار جامعه  است را حل و فصل کند.

وی تشریح کرد: محسن رضایی در دوران جنگ حضور موثری داشتند و با کسب اجازه از امام خمینی (ره) فرماندهی سپاه را بر عهده گرفتند و با ایجاد وحدت بین سپاه و ارتش با مدیریت و هم فکری و استفاده از نیروهای کارآمد موفق شدند جنگ را به نحو احسن اداره کنند.

رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی محسن رضایی در هرمزگان اذعان داشت: این کاندیدای مردمی از همان زمان هم در پی رفع محرومیت زدایی بودند و موفق شدند سند چشم انداز ۱۴۰۰ را تنظیم کردند و به دنبال اهداف چشم انداز ۱۴۲۰ نیز هستند و قبل از کاندید شدن در مجمع تشخیص مصلحت نظام به مردم خدمت رسانی می کردند.

وی ادامه داد: محسن رضایی این کاندید ریاست جمهوری اعلام کرده است که تمام افراد اعم از اصلاح طلبان، اصول گرایان، اهل تسنن و تشیع در دولت آینده اگر با همدلی مردم انتخاب شوم، جا دارند.

حسن مریدی زاده گفت: رضایی نام دولت خود را اقدام و تحول نام گذاری کرده است و می خواهد با توجه به ظرفیت های کشور تحولات بنیادی  را در عرصه وضعیت اداری و سیاسی کشور ایجاد کند و در نظر دارد با خدمات جدید تری تحول را در کشور محقق کند.

وی خاطر نشان کرد: مهمترین نکته ای که مورد توجه کاندیدای دیگر هم قرار گرفت  بحث یارانه ی ۴۵۰ هزار تومانی بود که محسن رضایی وعده داده است از منابع یارانه های پنهانی تامین خواهد شد، حمایت از زنان و ایجاد اشتغال برای آنان، تحول مسکن و حل مشکلات اقتصادی از دیگر برنامه های این کاندید ریاست جمهوری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: هر فرد فارغ از نگاه مذهبی و سیاسی و جناحی تنها بر اساس شایسته سالاری در دولت آقای رضایی شرکت کنند.

 وی با اشاره به اینکه قطعا یکی از وزرا در کابینه دولتم هرمزگانی است، عنوان کرد: 9 نفر از هرمزگان چه بسا خانم یا آقا در مناصب کلیدی کشور بکار گرفته می شوند و صد البته به توانمندی هر فرد بستگی دارد.

مریدی زاده در ادامه اذعان داشت:  اقای رضایی قول هایی را وعده می دهد که می تواند به آن ها عمل کند،  او اهل سیاسی بازی و دروغ نیست و سعی کرده در کنار جوان ها باشد، فارغ از جنسیت تنها به توانمندی چشم خواهند دوخت،  ایشان قطعا به وعده هایی که داده اند عمل خواهند کرد. 

وی گفت: محسن رضایی 59 برنامه ارائه داده است که 20 سال است به این برنامه ها فکر کرده است و قطعا با نیازهای امروز بروزرسانی کرده اند. 

وی با اشاره به اینکه مردم هرمزگان در تمام مراسمات انقلابی مانند روز قدس و 22 بهمن و سایر مناسکات حضور پر شوری داشتهوان، اضافه کرد: اگر مردم پای صندوق رای نیایند به این معنی است که به آینده خود پشت پا زده اند، مردم حضور پر شعور و انتخابی عاقلانه داشته باشند. 

وی تشریح کرد: استان ها به ویژه استان های مرزی منابعی دارند که شاید در استان های مرکزی نباشد، همچنین  آقای رضایی عقیده دارند از نظر اقتصادی و ایالتی شدن می تواند به نفع مردم استان ها باشد به این صورت که در ابتدا مردم خود استان ها مانند هرمزگان از منابع غنی شوند و سپس مازاد به سایر استان ها مورد استفاده قرار گیرد. 

وی در پایان اضافه کرد: درد است در استانی مانند هرمزگان بیکاری یک معضل باشد و فارغ التحصیلان به اشتغال در کارهای غیر مرتبط سوق پیدا کنند،  بومیان هرمزگان تنها متولدین این استان نیستند  بلکه تمام افرادی که ساکن هرمزگان هستند باید از منابع آن استفاده کنند و سر ریز استان  مورد استفاده سایرین قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها