موج
کدخبر : ۳۸۱۷۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381760

عملیات اجرایی و نصب ۸۰۰ نیروگاه خورشیدی ۵ کیلوواتی برای متقاضیان مناطق محروم استان اصفهان با استفاده از تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عملیات اجرایی و نصب ۸۰۰ نیروگاه خورشیدی ۵ کیلوواتی برای متقاضیان مناطق محروم استان اصفهان وبا استفاده از تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی توسط ۵ بانک عامل به همت بسیج سازندگی وشرکت توزیع برق استان اصفهان در سالن اجتماعات سپاه صاحب الزمان (عج)برگزار گردید.

این جلسه  باحضور مدیر عامل شرکت برق استان اصفهان حمید علاقمندان، سردار فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)، سردار زهرایی فرمانده بسیج سازندگی کشوری، آقای متحملیان فرمانده بسیج شرکت،آقای بروجی کارشناس دفتر مدیریت مصرف برگزار شد.

علاقمندان از فواید موثر افزایش میزان انرژی های تولیدی در بخش خورشیدی به عنوان خورشیدی مقیاس کوچک را خبر داد و افزود: که این طرح برای مناطقی در نظر گرفته شده که نیازمندی بیشتری  را در معیشت خود دارا می باشند. که انشاالله بهره خوبی را برای مردم استان با خرید انرژی به صورت تضمینی تا ۲۰ سال دارد.

همچنین در این نشست سردار فدا ارشد نظامی استان اصفهان و فرمانده سپاه صاحب الزمان عج از همکاری خوب شرکت توزیع برق استان با بسیج سازندگی در اجرای طرح تقدیر و تشکرکرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها