موج
کدخبر : ۳۸۱۷۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381734

فیلم ساز و مستندساز حوزوی و مبلغ رسانه ای معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی از تولید فیلم داستانی و مستند کوتاه با موضوع عفاف جنسی در قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید مهدی میرغیاثی  در گفت و گویی با اشاره به‌آثار جدید خود اظهار داشت: با همکاری میز عفاف و حجاب دفتر تبلیغات اسلامی و به‌سفارش این میز ۲ فیلم کوتاه ساخته شد.

وی افزود: فیلم داستانی ناگهان گذشته در ۱۳ دقیقه و مستند کوتاه لحظه نیز در ۲ دقیقه به‌سفارش میز عفاف و حجاب ساخته شده و تهیه فیلمنامه این ۲ اثر سه ماه و پیش تولید آن هم در ۴۵ روز انجام شد تا در نهایت کار با فیلمبرداری به سرانجام رسید.

میرغیاثی ادامه داد: موضوع این آثار عفاف جنسی قبل از ازدواج بود و باید به گونه ای عمل می کردیم که حرفمان را بزنیم و در عین حال این اثر آسیبی هم به‌همراه نداشته باشد و از طرفی اینگونه آثار در فرم و اجرا با دیگر فیلم‌ها متفاوت هستند و در بیان مطالب دست ما به طور کامل باز نیست و پرده پوشی هایی لازم است.

وی خاطر نشان کرد: مسائل جنسی شاخه‌های متفاوتی دارد که پرداختن به‌آن‌ها نیز با سختی‌های ویژه ای همراه است و از آن جا که این اثر منتسب به‌دفتر تبلیغات اسلامی است حساسیت‌ها و سختی های آن نیز ۲ چندان می شود و در کنار این، سختی‌های دیگری هم وجود دارد که با دیگر فیلم ها مشترک است که از جمله این سختی‌ها مشکل‌های بودجه ای است.

این فیلم ساز حوزوی ادامه داد: مشکل دیگری که در تولید آثار با آن مواجهیم این است که تمام امکانات حرفه ای در تهران متمرکز شده است و قم نیز مانند سایر شهرستان‌ها یک شهر حرفه ای برای فیلم سازی نیست و برای دسترسی به‌لوکیشن و بازیگر با مشکل روبه‌رو هستیم.

وی در خصوص موفقیت این ۲ فیلم گفت: ما همه تلاش خود را در تولید این دو فیلم و تهیه فیلنامه خوب به کاربستیم و از آنجا که هنوز کار به‌اکران عمومی نرسیده است باید ببینیم چه بازخوردی از مخاطبان دریافت می کنیم و البته زمان پخش فیلم هم در این بازخوردها موثر است.

میرغیاثی اظهار داشت: دفتر تبلیغات اسلامی حمایت‌های خوبی از تولید این آثار داشته است ضمن اینکه باید توجه داشت که دفتر در حوزه های مختلفی ورود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها