موج
کدخبر : ۳۸۱۶۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381645

آخرین وضعیت پروژه های ورزشی استان هرمزگان در نشست احمد مرادی نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، تقی زاده معاون وزیر ورزش و جوانان، امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در این جلسه آخرین وضعیت سالن چند منظوره سام و زال جزیره قشم، عملیات و آغاز ساخت سالن ۶۰۰۰ نفری بندرعباس با همکاری و حمایت استاندار هرمزگان و اعتبار جهت تعمیر و تجهیز استادیوم ۲۰ هزار نفری خلیج فارس بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت و توافق شد تا علاوه بر اعتبارات مصوب هر یک از پروژه ها، با اختصاص اعتبارات ملی از سوی وزارت ورزش و جوانان در جهت تسریع در اتمام و تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی استان هرمزگان، حمایت لازم انجام شود.
گفتنی است منادی معاونت فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و ارتقایی مشاور وزیر ورزش و جوانان نیز در این نشست حضور داشتند.
همچنین لازم بذکراست، هفته آینده تقی زاده معاون حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت، ارتقایی مشاور وزیر ورزش و جوانان به همراه منادی معاونت فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از زیرساخت ها و پروژه های ملی استان هرمزگان بازدید می کنند تا اعتبار لازم پیش بینی شود. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها