موج
کدخبر : ۳۸۱۵۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381599

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: پست ها و مناصب اداری و قضایی فرصت های کوتاه و زودگذری هستند که برای خدمت به مردم در اختیار ما قرار می گیرند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی بهارستان معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان یزد در آیین تکریم و معارفه رئیس دادگاه عمومی بخش زارچ افزود: باید قدر لحظه لحظه حضور مردم و مراجعان را دانست و برای گره گشایی از امور آحاد جامعه در سنگر خدمت، تلاش کرد.

وی از دادگستری به عنوان مرجع تظلم خواهی یاد کرد و بیان داشت: احقاق حق و ابطال باطل، مهمترین رسالت های دستگاه قضایی است و مردم این مرجع را به عنوان سمبل حاکمیت می شناسند که اگر خوب عمل کند رضایتمندی از نظام و انقلاب بالا می روند و اگر بد عمل کند، بد بینی به حاکمیت افزایش می یابد.

این مقام قضایی، تکریم ارباب رجوع را از مسائل مورد اهتمام برشمرد و گفت: مهربانی، خوش اخلاقی و خوش رفتاری با مراجعین به دستگاه قضایی، صدقه جاریه ای است که سالها می تواند خیرات و برکاتش بر زندگی انسان جاری نماید.

وی شنیدن دغدغه های مردم و توجه به صحبت های مراجعین را به رئیس جدید دادگاه عمومی زارچ توصیه کرد و افزود: مردم می خواهند حرفشان شنیده شود و درد و دل خود را مطرح کنند و در اختیار قرار دادن لحظاتی از وقت اداری برای این امر، کمترین کاری است که می توان انجام داد.

معاون قضایی دادگستری استان یزد، انتخابات را از مهمترین رویدادهای پیش رو دانست و ابراز داشت: اصل انتخابات شکل گیری حماسه حضور و تحقق انتخابات با شکوه است و در درجه بعدی امید است با بصیرت مردم، اصلح ترین فرد سکان دار هدایت ریاست جمهوری شود و گامی اساسی در جهت حل مشکلات مردم بردارد.

شایان ذکر است در این مراسم از خدمات و تلاش های حسین رعیت تقدیر و سید اسماعیل فخرالسادتی به عنوان رئیس دادگاه عمومی زارچ معارفه شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها