موج
کدخبر : ۳۸۱۵۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381593

برای اولین بار در کشور؛

طرح رسانه ای دعوت جشن انتخابات هرمزگان، برای اولین بار در کشور با همکاری خانه مطبوعات استان هرمزگان، انجمن صنفی روزنامه نگاران و صداوسیمای مرکز خلیج فارس از تاریخ 17 لغایت 28 خرداد ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، برای اولین بار در کشور (طرح رسانه ای دعوت جشن انتخابات هرمزگان) با همکاری مرکز صدا و سیمای خلیج فارس، خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان و انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان در حال برگزاری است.

گفتنی است؛ طرح رسانه ای دعوت  از تاریخ 17 تا 28 برای اولین بار در کشور به صورت آنلاین و با همکاری خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان، انجمن صنفی روزنامه نگاران و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس برگزار می شود.

در این طرح مسئولان برگزاری و نظارت انتخابات، فعالان سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، روسای ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری و نامزدهای شوراهایی اسلامی شهر هرمزگان، ضمن حضور در این برنامه آخرین اخبار و رویدادهای انتخاباتی، دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود را مطرح می‌کنند و خبرنگاران به‌عنوان نمایندگان افکار عمومی دغدغه‌های مردم را بی‌واسطه اعلام خواهند کرد.

به گزارش موج، این برنامه‌ها علاوه بر صداوسیمای مرکز خلیج‌فارس، از طریق تلویزیون‌های اینترنتی و رسانه‌های رسمی پوشش داده می‌شود تا شهروندان هرمزگانی با اطلاعات کامل در تعیین سرنوشت خود مشارکت کنند.

برای مشاهده ی این رویداد به لینک زیر مراجعه کنید.https://multilive.ir/official/sharji2

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها