موج
کدخبر : ۳۸۱۵۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381523

محمد رضا هاشمی:

فرماندار مشهد عنوان کرد: مجریان انتخابات خوشبختانه تجربه و اشراف کامل را بر اجرای الکترونیک انتخابات دارند و آموزش‌های لازم را نیز برای رأی‌گیری الکترونیک دیده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد رضا هاشمی فرماندار مشهد اعلام کرد: ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد به صورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود.

محمد رضا هاشمی در ادامه افزود: برگزاری الکترونیکی انتخابات شورا‌ها در مشهد به دلیل حضور نیرو‌های اجرایی تحصیل‌کرده، توانمند و آموزش‌‎دیده پشتوانه‌ای قوی دارد و ۲۵ فرایند در برگزاری انتخابات و اخذ رأی وجود دارد که تا دوره قبلی ۲۴ فرایند به صورت تمام الکترونیکی برگزار می‌شد.

فرماندار مشهد افزود: لازم بذکر است که در گذشته رأی گیری فقط به صورت دستی بود که در این دوره اخذ رأی برای انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد نیز به صورت الکترونیکی خواهد بود.

وی در ادامه بیان کرد: مجریان انتخابات خوشبختانه تجربه و اشراف کامل را بر اجرای الکترونیک انتخابات دارند و آموزش‌های لازم را نیز برای رأی‌گیری الکترونیک دیده‌اند و به ازای هر شعبه اخذ رأی یک کاربر پیش بینی شده و هر پنج شعبه نیز دارای یک سرگروه است.

فرماندار مشهد ادامه داد:  مشهد را به ۱۹ منطقه تقسیم کرده‌ایم و هر منطقه دارای یک معاون فناوری اطلاعات است که تمامی روند امور الکترونیکی شعب اخذ رأی را از لحاظ فنی تحت نظر دارد.

هاشمی در خاتمه گفت: برای برگزاری انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دومین انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در مشهد هزار و ۸۹۲ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها