موج
کدخبر : ۳۸۱۴۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381493

کلیم اله وثوقی خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل از افزایش 51 درصدی ثبت تردد در مبادی ورودی و خروجی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم اله وثوقی ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از محور مشکین شهر پارس آباد گفت: این میزان تردد در 2 ماه گذشته به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش 51 درصدی هستیم.

وی تصریح کرد: بیشترین تردد داخل استان با ثبت یک میلیون و 794 هزار تردد در محور اردبیل – آستارا و بالعکس ، محور اردبیل نیرو بالعکس یک میلیون و 599 هزار تردد ، محور اردبیل - مغان و بالعکس محدوده سه راهی صحرا یک میلیون و296 هزار تردد و بیش از 982 هزار تردد نیز محور رفت و برگشت اردبیل خلخال انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل میانگین سرعت استان در 2 ماه گذشته را 71 کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: 10 درصد کل تردد استان اردبیل مربوط به وسائط نقلیه سنگین می باشد.

وثوقی افزود:70 سامانه تردد شماری، 41 دوربین نظارت تصویری، 29 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و 2 سامانه توزین حین حرکت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است.

وی با اشاره به اجرای عملیات روکش آسفالت مشکین شهر پارس آباد محدوده اوردخانکندی و گردنه مرادلو بیان کرد: 3 هزار مترمربع زمین مابین سه راهی مشیران و مازافا جهت احداث پاسگاه پلیس راه مشکین شهر پارس آباد خریداری شده که به محض اخذ مجوزهای لازم در خصوص تغییر کاربری عملیات احداث آن اجرائی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها