موج
کدخبر : ۳۸۱۳۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381319

به مناسبت سالگرد ارتحال امام(ره) صورت گرفت:

به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) کاروان دوچرخه سواران حرم تا حرم وارد مازندران شهرستان چالوس شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرپرست کاروان دوچرخه سواران حرم تا حرم اظهار داشت: هفت دوچرخه سوار شرکت پست استان خراسان رضوی حرکت خود را از سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر از جوار حرم مطهر حضرت ثامن الحجج در مشهد مقدس آغاز کردند.

نوراللهی هدف از این اقدام را که برای دوازدهمین سال برگزار شد بزرگداشت یاد و خاطره امام خمینی رضوان الله تعالی علیه نام برد و ادامه داد: دوچرخه سواران با حمل پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) مسیر ۱۲۷۰ کیلومتری حرم امام رضا تا حرم امام راحل را با گذر از استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، مازندران، البرز و تهران را به مدت ۱۰ روز رکاب می‌زنند.

این کاروان دوچرخه سواری در ششمین روز حرکتشان به مازندران رسیدند و پس از استقبال و پذیرایی و استراحت در ساری و چالوس از طریق جاده کندوان وارد استان‌های البرز و تهران می شوند.

کاروان دوچرخه سواران حرم تا حرم که روزانه ۱۴۰ کیلومتر رکاب می‌زنند سیزدهم خرداد در حرم امام خمینی (ره) حضور یافته و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل ، پرچم متبرک بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را تحویل تولیت حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی می دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها